مهمترین مطالب سایت

جک و لطیفه های خنده دار-یکم خنده دار و بی مزه

خانواده آشپزی شیرینی پزی جک و لطیفه  جک و لطیفه های خنده دار-یکم خنده دار و بی مزه:برره ایه با پسرش  بانک می زنن و فرار می کن میرن تو استادیم و شروع می کنن دور زمین دویدن بعد پلیس می رسه…پسره به باباش میگه : بابا پلیسا دارن می رسن .. چیکار کنیم؟ میگه نگران نباش . اونا هنوز دو دور از ما عقب هستند.


.وقتی یه بار از یه نفر ضربه می خوری .درست مثل این می مونه که با ماشین بهت زده و داغونت کرده .ولی وقتی می بخشیش .درست مثل این می مونه که بهش فرصت دادی .تا دنده عقب بگیره و دوباره از روت رد بشه تا مطمئن بشه چیزی ازت نمونده
…………………………………………………
وزیر اموزش و پرورش اعلام کرد : معلمینی که چون شمع می سوزند تا پایان سال ۸۶ گازسوز خواهند شدالبته با عرض معذرت ازحضور محترم معلمین عزیز و گرامی و وزیر محترم آموزش و پرورش………………………………………………….
 به یارو می گن دامادت چی کاره هست ؟ میگه داداشش کارمند بانکه .
………………………………………………….
مصارف smsپیغام اورژانسی:سر راحت که میای خونه ۲ تا نون بخراطلاع رسانی سر جلسه امتحان:جیم درسته الاغ جونپیغام عاشقانه:عزیزم، قبل از خواب، به یاد من مسواک بزنجلو گیری از خشونت:بدهکار محترم، اگه اینجا بودی، خرخرت رو می جویدم.
………………………………………………..
.سه نفر داشتن واسه هم خالی می بستن: اولی می گه: من خودم تو کربلا به امام حسین آب دادم . دومی می گه: خالی نبند تو کی به من آب دادی ؟؟؟!!! سومی ساکت بوده، بهش می گن: یه چیزی بگو: می گه: مگه خدا هم حرف میزنه؟؟؟………………………………………………….
طرح های تنهای دلم را با جذابیت نگاهت پاک کردی خانه ی قلبم را از غم ها شستی حالا که داری زحمت می کشی روی این میزم یه دستمال بکش
…………………………………………………
.سپاس و ستایش دانشگاه آزاد را که ترکش موجب بی مدرکی است و به کلاس اندرش مزید بی پولی… هر ترمی که آغاز می شود، موجب پرداخت زر است و چون به پایان می رسد سبب ضرر! پس در هر سال دو ترم موجود و بر هر ترمی شهریه ای واجب…!! از جیب و جان که بر آید کز عهده ی خرجش به در آید! ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند تا تو مدرک به کف آری و به کارش نبری همه مانند تو سرگشته و بیکار و غمین طی شود عمر به بی حاصلی و در به دری…………………………………………………..
.یه معتاد ۲ تا سیگار تو دهنش گرفته بود داشت می کشیدازش میپرسن چرا ۲ تا سیگار می کشی ؟میگه یکی واسه خودم یکی هم از طرف دوستم که زندونه بعد از یه مدتی می بینن همون معتاد یه دونه سیگار می کشه بهش میگن حتما دوستت از زندان آزاد شده !!میگه نه خودم ترک کردم
 
اگه جوک های ما بیمزه بود شما بیایید تو قسمت نظرات جک با مزه بگید تا به اسم خودتون ثبت بشه
اینقدر هم ایراد نگیرید
جکه دیگه واقعیت که نیست
ما فقط خواستیم لحظه ای اخم شما باز بشه فقط همین
ما که چیزی گیرمون نمیاد بعضی ها میان و اینقدر ایراد میگیرن
موفق باشید

Related posts

۱ دیدگاه

پاسخ دهید