دانلود نرم افزار, كامپيوتر,موبايل,موزيك , تلفن همراه, آنتي ويروس ,ريتم و استايل, كسب درآمد

گوگل اكثر فیلم‌های موجود در  سايت یو تیوب را زیرنویس‌دار می‌کند. به گزارش  خبرگزاري فارنت و به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف وب‌سایت به اشتراک‌گذاری فیلم‌های ویدیوئی  يا همان یوتیوب اعلام کرد که تمام فیلم‌های ویدیوئی بارگذاری شده در اين سايت به صورت خودکار دارای زیرنویس خواهند شد و از امروز تمامی کاربران سایت يوتوب  می‌توانند از فیلم‌های موجود در این وب سایت با قابلیت "زیرنویس خودکار" استفاده کنند. البته این قابلیت اکنون تنها در مورد فیلم‌های به زبان  انگلیسی در این سایت فعال شده و  سايت گوگل با اعلام اینکه هنوز نرم‌افزار این قابلیت  كامل و تکمیل نشده است و راه درازي در پيش دارد قول داده که به زودی این قابلیت را برای چندین زبان دیگر نیز در  سايت یوتیوب فراهم کند.

با اضافه شدن این نرم افزار به سايت يو توب کاربران همچنین قادرند  فیلم‌های خود را نیز با زیرنویس‌هایی به زبان‌های دیگر به اشتراک بگذارند.
شركت گوگل اعلام کرده  که در این قابلیت که با نام" زیرنویس خودکار"  (Auto-Captioning) معرفی شده از الگوریتم‌های مختلفی و پيشرفته اي بهره برده است که بر اساس آن متوجه می‌شود که در فیلم به چه زبانی صحبت می‌شود و هنگامی که این قابلیت  بوسيله کابر درخواست شود آنچه که در فیلم عنوان می‌شود مانند یک زیرنویس در زیر فیلم نمایان می‌شود.

Youtube-captions

یو تیوب قبل از این نیز از این قابلیت در قسمت "جستجوی صوتی" خود بهره برده بود و قابلیت زیرنویس را  تنها بر روی قسمت کوچکی از فیلم‌های این سایت ویدیوئی که توسط تعدادي از كاربران يوتيوب  بارگذاری شده بود، قرار داشت.
شركت گوگل همچنین گفته که بهره‌برداری کامل از این فن آوري برای کل فیلم‌های موجود در یوتیوب زمان  بر خواهد بود و یوتیوب نیز از کاربران خود برای تکمیل هرچه سریعتر این روند و بهره‌گیری تمام فیلم‌های موجود از این قابلیت درخواست کمک و ياري کرده است.
یوتیوب از کاربران خود خواسته است که در هنگام ديدن فیلم های موجود با فشردن کلید درخواست ترجمه که در کنار هر کلیپ ویدیوئی در سایت  يو تيوبگذاشته شده است به اين سايت در اولویت‌بندی براي زیرنویس‌دار کردن فیلم‌های موجود کمک کنند.


نظر خواه
ارسال نظر
یادآوری
 
نظر:

لطفا فقط نظرات مربوط به مطالب را بنويسيد.