مهمترین مطالب سایت

پری دریایی کاملا واقعی که به انسان تبدیل شد

حتما تا بحال بارها و بارها نام پری دریایی را شنیده اید و پیش خود تحلیلی از این مسئله انجام دادید که یا قبول دارید و یا میگویید خرافات است و افسانه ای بیش نیست .تعدادی عکس و فیلم هم در باره وجود پری دریایی در بسیاری از سایتهای مختلف گذاشته شده و قضاوت را به عهده خود مردم و کاربران گذاشته اند .اما پری دریایی که در اینجا معرفی خواهیم کرد یک پری دریایی کاملا واقعی است با ۹ ماه سن .او یک دختر است اما در خشکی زندگی میکند

پری دریایی ما کاملا واقعی است و به دلایل ژنتیکی پاهای او بهم چسبیده و حالتی شبیه به پری دریایی پیدا کرده چون هر دو کف پای او نیز به شکل دمی دو پری دریایی شده. این دختر به بیماری موسوم به “سندرم پری دریایی” در پرو متولد شده است، تحت عمل جراحی جداسازی دو پا قرار گرفت. به گزارش سایت خبری “یاهو”، جراحان در پرو، خود را برای عمل جداسازی پاهای دختری آماده کرده بودند که پاهایش مانند دم ماهی به هم چسبیده است.
 این دختر نه ماهه، “پری دریایی کوچک” نام گرفته است.
 به گفته پزشکان، کسانی که هنگام تولد به بیماری سندرم پری دریایی مبتلا هستند، چند روز پس از تولد می میرند؛ اما این دختر، سومین موردی است که تاکنون زنده مانده است. جراحی این دختر، ۲۴ فوریه در سه مرحله انجام شد و تیمی متشکل از جراحان پلاستیک، جراحان قلب و اعصاب، متخصص زنان و یک متخصص اطفال، این جراحی پنج ساعته را انجام داده اند تا توانستند پاها را از هم جدا کنند.
 ین دختر بالاخره بعد از یک عمل جراحی سخت و طولانی پاهایش از هم جدا شد و حالا دیگر میتواند روی پاهای خود راه برود و بایستد .
 در ضمن در عکس زیر این پری دریایی کوچولو در جلوی خبرنگاران و عکاسان مشغول خودنمایی است

 

پری دریایی کاملا واقعی 

پری دریایی کاملا واقعی
پری دریایی کاملا واقعی

Related posts

۱ دیدگاه

پاسخ دهید