دانلود نرم افزار, كامپيوتر,موبايل,موزيك , تلفن همراه, آنتي ويروس ,ريتم و استايل, كسب درآمد

حتما تا بحال بارها و بارها نام پري دريايي را شنيده ايد و پيش خود تحليلي از اين مسئله انجام داديد كه يا قبول داريد و يا ميگوييد خرافات است و افسانه اي بيش نيست .تعدادي عكس و فيلم هم در باره وجود پري دريايي در بسياري از سايتهاي مختلف گذاشته شده و قضاوت را به عهده خود مردم و كاربران گذاشته اند .اما پري دريايي كه در اينجا معرفي خواهيم كرد يك پري دريايي كاملا واقعي است با 9 ماه سن .او يك دختر است اما در خشكي زندگي ميكند

پري دريايي ما كاملا واقعي است و به دلايل ژنتيكي پاهاي او بهم چسبيده و حالتي شبيه به پري دريايي پيدا كرده چون هر دو كف پاي او نيز به شكل دمي دو پري دريايي شده. اين دختر به بیماری موسوم به "سندرم پری دریایی" در پرو متولد شده است، تحت عمل جراحی جداسازی دو پا قرار گرفت. به گزارش سایت خبری "یاهو"، جراحان در پرو، خود را برای عمل جداسازی پاهای دختری آماده کرده بودند که پاهایش مانند دم ماهی به هم چسبیده است.
 این دختر نه ماهه، "پری دریایی کوچک" نام گرفته است.
 به گفته پزشکان، کسانی که هنگام تولد به بیماری سندرم پری دریایی مبتلا هستند، چند روز پس از تولد می میرند؛ اما این دختر، سومین موردی است که تاکنون زنده مانده است. جراحی این دختر، 24 فوریه در سه مرحله انجام شد و تیمی متشکل از جراحان پلاستیک، جراحان قلب و اعصاب، متخصص زنان و یک متخصص اطفال، این جراحی پنج ساعته را انجام داده اند تا توانستند پاها را از هم جدا کنند.
 ين دختر بالاخره بعد از يك عمل جراحي سخت و طولاني پاهايش از هم جدا شد و حالا ديگر ميتواند روي پاهاي خود راه برود و بايستد .
 در ضمن در عكس زير اين پري دريايي كوچولو در جلوي خبرنگاران و عكاسان مشغول خودنمايي است

 

پري دريايي كاملا واقعي 

پري دريايي كاملا واقعي
پري دريايي كاملا واقعي

نظر خواه
ارسال نظر
1- مرتضي
December 7, 2010 1:36 PM

با سلام .
خواهشمندم درهرلحظه كه عكسهاي انسانهاي عجيب به دستتون ميرسد براي من بفرستيد .
با تشكر ؟

یادآوری
 
نظر:

لطفا فقط نظرات مربوط به مطالب را بنويسيد.