مهمترین مطالب سایت

برنامه گوگل مپ Google Inc. Google Maps v4.00 S60v3 SymbianOS9.x Signed

نرم افزار گوگل مپ و یا google mapsرا تقریبا اکثر کاربران معمولی میشناسند و اکثر انها این نرم افزار جالب و مفید را نصب و استفاده کرده اند.همانطور که میدانید گوگل ارت یک نرم افزار بسیار جالب است که با کمک تکنولوژی بسیار قوی و پیشرفته میتواند تمام کره زمین را با ذکر مشخصات کامل و حتی جزئی در اختیبار شما قرار دهد.این نرم افزار نقشه هر قسمتی از کره زمین را با ذکر جزئی تین آیتم ها از قبیل تعداد جاده ها فرودگاه ها کارخانه ها بیمارستانها و حتی در بعضی موارد شماره و نام خیابانها را به شما نشان دهد.نرم افزار Google Inc. Google Maps v4.00 S60v3 symbianOS9.x Signed روی گوشی های با سیستم عامل سیمبیان کار میکند و با استفاده از نقشه های گوگل ارت تمام نقشه دنیا را آنلاین در موبایل خود دارید

mobile-goole-earth


این نرم افزار بخش جستجوی بسیار قوی دارد و کافی است شما نام مثلا یک کوچه از کرج را در ان وارد کنید و آنوقت مشاهده میکنید که نرم افزار با سرعت هر چه تمام روی کوچه مورد نظر زوم کرده و حتی خانه های ان کوچه را نیز نشان میدهد.
این نرم افزار برای آموزش جغرافیا در مدارس بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند منبع عظیم اطلاعاتی برای دانش آموزان باشد.
اما فقط دانش آموزان و دانشجویان نیستند که از این نرم افزار استفاده میکنند بلکه آدم ربایان و خلافکاران نیز از این نقشه استفاده هایی میکنند و تا بحال مشکلاتی پیش آمده .
مثلا تعدادی دزد حرفه ای با استفاده از گوگل ارت توانستند راهای خرئجی یک ویلای بزرگ که مربوط به یک ثروتمند میلیونر است را پیدا کرده و سرقت خود را انجام دهند.
البته بعد از رخداد تعدادی از اینگونه مدیریت گوگل ارت راهکارهایی را برای جلوگیری از اینگونه موارد مشابه پیداه سازی نمودند.

نرم افزار گوگل ارت در سایت اصلی خود برای استفاده از کامپیوتر معمولی قابل دانلود است ولی نرم افزاری که در این بخش معرفی میشود گوگل مپ موبایل است و شما میتوانید تمام نقشه دنیا را بصورت انلاین روی موبایل خود داشته باشید

نرم افزار Google Inc. Google Maps v4.00 S60v3 SymbianOS9.x Signed روی گوشیها با سیستم عامل سیمبیان کار میکند و باید امکانت اینترنت نیز داشته باشد
حجم نرم افزار ۱٫۵۱ مگابایت است.
برای دانلود نرم افزار گوگل مپ موبایل به لینک زیر بروید::
دانلود نرم افزار Google Inc. Google Maps v4.00 S60v3 SymbianOS9.x

ISO-8859-1__GoogleMaps.rar

mobile-goole-map

Related posts

پاسخ دهید