دانلود نرم افزار, كامپيوتر,موبايل,موزيك , تلفن همراه, آنتي ويروس ,ريتم و استايل, كسب درآمد
نرم افزار TeamViewer 5 يك نرم افزار بسيار جالب و كاربردي است كنترل از راه دور براي كار با كامپيوتر است.با كمك اين نرم افزار ميتوانيد به كامپيوتر وارد شده و موس انرا از راه دور بدست گيريد.با استفاده از اين نرم افزار يتوانيد بكمك دوستان خود شتافته و كامپيوترب انها را رفع اشكال نمائيد و يا شخص ديگري داخل سيستم شما شده و كامپيوتر شما را تعمير كند.نرم افزار مشابهي در ويندوز نيز وجود دارد كه اين كار را براي شما ميكند اين نرم افزار remot desktop نام دارد و نيازي به نصب ندارد و بصورت ديفالت روي خود ويندوز نصب شده است .

team-viewer.jpg

اما فرق ريموت دسكتاپ با نرم افزار TeamViewer 5 در اين است كه بايد حتما صاحب كامپيوتر مذكور به شما دسترسي و اجازه لازم را بدهد تا شما بتوانيد وارد كامپيوتر ان شويد.
ولي در ريموت دسكتاپ مسئله كمي فرق ميكند و با دانستن نام آي پي ميتان اينكار را انجام داد.
فرق ايندو در اين است كه در remote desktop به محض اينكه كاربر از راه دور كنترل كامپيوتر را در اختيار بگيرد كاربر اصلي ديگر هيچ كنترلي روي كامپيوتر خود ندارد تا اينكه كاربر راه دور logof كند .
اما در نرم افزار TeamViewer 5 خود كاربر اصلي نيز ميتواند روي كامپيوتر خود كار كرده و فعال باشد و حتي كارهاي كاربر از راه دور را نيز كنترل كند.
قابليتهاي نرم افزار  TeamViewer 5 بصورت خلاصه و مختصر
- حجم بسیار پایین نرم افزار (نزدیک به ۲ مگابایت)
- عدم نیاز به IP Valid
- امکان استفاده از نرم افزار حتی با اینترنت های ذغالی Dial up !
- امکان اتصال همزمان چند نفر به یک سیستم
- امکان ارسال و دریافت فایل بین دو سیستم
- امکان ضبط فعالیتها به صورت یک فایل ویدئویی (قابل پخش تنها در نرم افزار TeamViewer)
- امکان برقراری ارتباط Chat نوشتاری بین دو سیستم
-  امکان تنظیم کیفیت تصویر
- امکان استفاده از نرم افزار به صورت Portable (بدون نیاز به نصب) مناسب برای استفاده در کافی نت ها - ادارات  و ...
و غيره
طريقه نصب نرم افزار  TeamViewer 5
بعد  از دانلود  و اجراي نرم افزار ۲TeamViewer 5  گزینه پیش رو خواهید داشت :
۱-  Run : اجرای نرم افزار بدون نیاز به نصب آن (استفاده به صورت Portable) مناسب برای استفاده در مکانهایی همانند کافی نت ها ، سیستم های اداه محل کار و یا کامپوتر دوستانتان بدون اینکه نیازی به نصب نرم افزار داشته باشید .

۲- Install : همان‌طور که مشخص است برای نصب نرم افزار و استفاده دائمی آن به کار می رود .
توجه »» دقت داشته باشید پس از انتخاب گزینه Install و در پنجره بعد حتما گزینه دوم یعنی non commercial use (استفاده غیر تجاری) را انتخاب کنید و از انتخاب گزینه اول که تنها ۳۰روزه است و یا انتخاب گزینه سوم که نیازمند پرداخت هزینه است خودداری کنید . با انتخاب گزینه دوم می توانید به صورت نامحدود و رایگان از نرم افزار استفاده کنید
البته اگر در اينترنت جستجو كنيد سايتهايي هستند كه بطور رايگان شماره سريال بعضي از نرم افزارها را ارائه ميكنند و تاكنون افراد زيادي تونسته اند بصورت رايگان شماره سريال مورد نظر خود را بيابند پس براي اين مسئله نيز تلاش فرمائيد و يا اينكه نسخه دائمي نرم افزار را خريداري نمائيد.


براي دانلود نرم افزار TeamViewer 5 به لينك زير برويد:

 download


TeamViewer 5


نظر خواه
ارسال نظر
یادآوری
 
نظر:

لطفا فقط نظرات مربوط به مطالب را بنويسيد.