مهمترین مطالب سایت

کنترل کامپیوتر از راه دور با TeamViewer 5

نرم افزار TeamViewer 5 یک نرم افزار بسیار جالب و کاربردی است کنترل از راه دور برای کار با کامپیوتر است.با کمک این نرم افزار میتوانید به کامپیوتر وارد شده و موس انرا از راه دور بدست گیرید.با استفاده از این نرم افزار یتوانید بکمک دوستان خود شتافته و کامپیوترب انها را رفع اشکال نمائید و یا شخص دیگری داخل سیستم شما شده و کامپیوتر شما را تعمیر کند.نرم افزار مشابهی در ویندوز نیز وجود دارد که این کار را برای شما میکند این نرم افزار remot desktop نام دارد و نیازی به نصب ندارد و بصورت دیفالت روی خود ویندوز نصب شده است .

team-viewer.jpg

اما فرق ریموت دسکتاپ با نرم افزار TeamViewer 5 در این است که باید حتما صاحب کامپیوتر مذکور به شما دسترسی و اجازه لازم را بدهد تا شما بتوانید وارد کامپیوتر ان شوید.
ولی در ریموت دسکتاپ مسئله کمی فرق میکند و با دانستن نام آی پی میتان اینکار را انجام داد.
فرق ایندو در این است که در remote desktop به محض اینکه کاربر از راه دور کنترل کامپیوتر را در اختیار بگیرد کاربر اصلی دیگر هیچ کنترلی روی کامپیوتر خود ندارد تا اینکه کاربر راه دور logof کند .
اما در نرم افزار TeamViewer 5 خود کاربر اصلی نیز میتواند روی کامپیوتر خود کار کرده و فعال باشد و حتی کارهای کاربر از راه دور را نیز کنترل کند.
قابلیتهای نرم افزار  TeamViewer 5 بصورت خلاصه و مختصر
– حجم بسیار پایین نرم افزار (نزدیک به ۲ مگابایت)
– عدم نیاز به IP Valid
– امکان استفاده از نرم افزار حتی با اینترنت های ذغالی Dial up !
– امکان اتصال همزمان چند نفر به یک سیستم
– امکان ارسال و دریافت فایل بین دو سیستم
– امکان ضبط فعالیتها به صورت یک فایل ویدئویی (قابل پخش تنها در نرم افزار TeamViewer)
– امکان برقراری ارتباط Chat نوشتاری بین دو سیستم
–  امکان تنظیم کیفیت تصویر
– امکان استفاده از نرم افزار به صورت Portable (بدون نیاز به نصب) مناسب برای استفاده در کافی نت ها – ادارات  و …
و غیره
طریقه نصب نرم افزار  TeamViewer 5
بعد  از دانلود  و اجرای نرم افزار ۲TeamViewer 5  گزینه پیش رو خواهید داشت :
۱-  Run : اجرای نرم افزار بدون نیاز به نصب آن (استفاده به صورت Portable) مناسب برای استفاده در مکانهایی همانند کافی نت ها ، سیستم های اداه محل کار و یا کامپوتر دوستانتان بدون اینکه نیازی به نصب نرم افزار داشته باشید .

۲- Install : همان‌طور که مشخص است برای نصب نرم افزار و استفاده دائمی آن به کار می رود .
توجه »» دقت داشته باشید پس از انتخاب گزینه Install و در پنجره بعد حتما گزینه دوم یعنی non commercial use (استفاده غیر تجاری) را انتخاب کنید و از انتخاب گزینه اول که تنها ۳۰روزه است و یا انتخاب گزینه سوم که نیازمند پرداخت هزینه است خودداری کنید . با انتخاب گزینه دوم می توانید به صورت نامحدود و رایگان از نرم افزار استفاده کنید
البته اگر در اینترنت جستجو کنید سایتهایی هستند که بطور رایگان شماره سریال بعضی از نرم افزارها را ارائه میکنند و تاکنون افراد زیادی تونسته اند بصورت رایگان شماره سریال مورد نظر خود را بیابند پس برای این مسئله نیز تلاش فرمائید و یا اینکه نسخه دائمی نرم افزار را خریداری نمائید.

برای دانلود نرم افزار TeamViewer 5 به لینک زیر بروید:

 download

TeamViewer 5

Related posts

پاسخ دهید