دانلود نرم افزار, كامپيوتر,موبايل,موزيك , تلفن همراه, آنتي ويروس ,ريتم و استايل, كسب درآمد

اگر با دوستانيكه از ايرانسل استفاده ميكنند تماس بگيريد خواهيد ديد كه بجاي بوق تلفن يك آهنگ زيبا پخش ميشود و اگر منتظر هم بمانيد چنان حوصله شما سر نميرود و همانطور كه ميدانيد اين اهنگ پيشواز ايرانسل است.جديدا همراه اول نيز به تقليد از ايرانسل اين سرويس آهنگ پيشواز را براي سيم كارتهاي دائمي و اعتباري راه اندازي كرده است تا در برابر ايرانسل خودي نشان دهد .در اين بخش روش فعال سازي آهنگ پيشواز همراه اول را براي كاربران همراه اول شرح خواهيم داد

mci.jpg

علیرضا طلوع با بیان اینکه سرویس آوای انتظار برای جلب رضایت و ارج نهادن به خواسته مشترکان سیم کارتهای دائمی و اعتباری همراه اول ارائه شده است ؛ افزود : ایجاد جذابیت و تنوع برای مشترکین از جمله مزایای این سرویس است . وی در مورد راه اندازی و نحوه استفاده از این سرویس گفت مشترکان می توانند برای فعال سازی و تغییر آهنگ ، قطع سرویس از سه روش ارسال پیام کوتاه به شماره ۸۹۸۹ ، سایت همراه اول و تماس با تلفن گویای ۰۹۹۹۰ استفاده کنند .


علیرضا طلوع در مورد روش ارسال پیام کوتاه در فعال سازی آوای انتظار گفت : این روش ساده ترین روش استفاده از این سرویس بوده و فعال سازی ، تغییر آهنگ ، قطع سرویس با ارسال پیام کوتاه به شماره ۸۹۸۹ امکان پذیر می باشد. برای این منظور مشترک باید کد آهنگ مورد نظر را به شماره ۸۹۸۹ ارسال کند. همچنین برای تغییر آهنگ باید کد آهنگ جدید را به این شماره ارسال کرده و در صورت درخواست برای قطع سرویس عدد ۵ را به ۸۹۸۹ پیامک کند.

مدیر کل رایانه و محاسبات شرکت ارتباطات سیار گفت : در صورت تماس با مشترکینی که سرویس آوای انتظار آنها فعال باشد به جای صدای بوق آهنگ پخش می شود. وی ادامه داد سرویس آوای انتظار نیازی به تنظیمات گوشی نداشته و مشترکان می توانند با هر نوع گوشی از این سرویس استفاده کنند.

طلوع با بیان اینکه فعال سازی این سرویس با خرید آهنگ بوده و با انتخاب این آهنگ در زمانهای مختلف آهنگ های مرتبط با مناسبت های روز روی تلفن مشترک فعال می شود اضافه کرد در حال حاضر امکان فعال سازی سرویس مذکور برای مشترکان استانهای زنجان ، اصفهان ، ایلام، آذربایجان غربی ، بوشهر ، تهران ، سمنان ، سیستان و بلوچستان ، فارس ، قزوین ، قم ، البرز ، کرمان ، لرستان ، کهکیلویه و بویراحمد ، گلستان ، گیلان ، مرکزی ، هرمزگان ، همدان و یزد امکان پذیر است.

وی در مورد روش فعال سازی این سرویس از طریق سایت همراه اول و دریافت رمز عبور گفت مشترکان باید ابتدا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ۸۹۸۹ ارسال کنند تا پیام کوتاهی حاوی نام کاربری و رمز عبور برای وی ارسال شود . پس از آن مشترک برای فعال سازی این سرویس از طریق ورود به سایت مشکلی نخواهد داشت. طلوع در مورد فعال سازی از طریق تلفن گویا نیز گفت : مشترکان می تواند با تلفن خود از طریق تماس با ۰۹۹۹۰ و با انتخاب کلید منوی ۳ به منوی خدمات غیر حضوری مراجعه و امکان استفاده از سرویس آوای انتظار را فعال کنند.

معاون بازاریابی و مشترکان شرکت ارتباطات سیار ایران در خصوص اینکه آیا هزینه سرویس برای مشترکان دائمی مانند مشترکان اعتباری است، گفت: هزینه سرویس آوای انتظار برای مشترکان اعتباری ۵۰۰ تومان در ماه اعلام شده؛ اما تعرفه برای مشترکان دائمی با توجه به شرایط یکسان سازی تعرفه، در آینده اعلام خواهد شد.


نظر خواه
ارسال نظر
1- mosa
December 10, 2010 1:54 PM

لطفا بگوييد چطور ميشود آهنگ ها را قبل از انتخاب گوش كرد و سپس اگر مايل بوديم انتخاب كنيم؟

2- ebrahimi
December 12, 2010 11:18 AM

لطفا بگوييد چطور ميشود آهنگ ها را قبل از انتخاب گوش كرد و سپس اگر مايل بوديم انتخاب كنيم؟

3- كيميا
December 17, 2010 12:45 PM

فكر كنم تو خود سايت همراه اول بشه گوش كرد. (مثه ايرانسل)

4- alireza
September 1, 2011 11:59 PM

ایرانسل بهتر از همراه اول چرا سر کار میذارین مردمو تو سیم کارت های دایممی میتونیم اهنگو فعال کنیم اما تو اعتباری ها نه ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج جواب بدین

یادآوری
 
نظر:

لطفا فقط نظرات مربوط به مطالب را بنويسيد.