مهمترین مطالب سایت

آنتی ویروس قوی و رایگان ایرانی شید آنتی ویروس

sheed antivirus :حتما میدانید  که از انتی ویروسهای قوی و معتبر مثل kaspersky و یا mcafee مستلزم پرداخت هزینه است  که همه کس توانایی انرا ندارد  چون کاربران ایرانی به استفاده کردن مجانی و رایگان از نرم افزارها عادت کرده اند چرا که حساب انلاین و کارت اعتباری برای پرداخت ندارند و مجبورند یا از نسخه رایگان ۳۰ روزه استفاده کنند و یا نرم افزار را از شرکتهای واسطه خریداری کنند که آنهم مشکلات خود را دارد.اما جدیدا یک آنتی ویروس ایرانی بنام شیدsheed antivirus  ارائه شده که خیلی از ان تعریف شده است

شید آنتی ویروس

ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون دردسر بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است. قدرت ضد ویروس شید بعلت استفاده همزمان از دو موتور خارجی بسیار بالا است. این ضد ویروس با بکارگیری تکنولوژی‌های سرعت دهنده‌ی جدید بصورت قابل توجه‌ای سرعت خود را بالا برده و تاثیر خود را بر کیفیت عملکرد رایانه به حداقل رسانده است.

خوبی این انتی ویروس رایگان بودن آنست البته فعلا چون معلوم نیست در اینده آیا همینمطور رایگان بماند یا خیر .بهر جهت میتوانید این انتی ویروس ایرانی را دانلود کرده و آنرا آزمایش کنید تا ببینید آیا میتواند جانشین آنتی ویروسهایی چون نورتون و مک آفی و یا کسپر اسکای باشد یا خیر.

برای دریافت و دانلود نرم افزار آنتی ویروس شید به لینک زیر بروید:

دانلود ضد ویروس شید با حجم ۶۴ مگابایت

download link

Related posts

پاسخ دهید