دانلود نرم افزار, كامپيوتر,موبايل,موزيك , تلفن همراه, آنتي ويروس ,ريتم و استايل, كسب درآمد

كنترل و ارسال تصاوير دوربين مدار بسته به موبايل با نرم افزار Intellsys Live2Phone: كنترل محيط كار و ادارات و موسسات مهم همواره يكي از خواسته هاي مديران و مسئولان است كه امروزه بوسيله دوربينهاي مدار بسته بخوبي اعمال ميشود و اما اين كنترل حالا ديگر از سطح ادارات فراتر رفته به مغازه ها و خانه ها و فروشگاهها كشيده شده و هر كس با پرداخت مبلغي ميتواند يك سيستم امنيتي با دوربين مدار بسته براي خود ايجاد كند.اما در اينجا با معرفي نرم افزار Intellsys Live2Phone  شما ميتوانيد كنترل دوربين مدار بسته خود را در دست بگيريد و از طريق موبايل تصاويري از خانه و يا شركت و يا محل مورد نظر را دريافت كنيد

Intellsys-Live2Phone.jpg

نرم افزار Intellsys Live2Phone  يك نرم افزار جالب است كه تصاويري از دوربين مدار بسته را از طريق اينترنت موبايل براي شما ارسال ميكند.

در خصوص نرم افزار Intellsys Live2Phone ميتوان گفت:

Intellsys Live2Phone  :ام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توانید به وسیله یک کامپیوتر و یک وبکم بر محیط مورد نظر خود از راه دور و از طریق گوشی نظارت نمایید. شیوه کار این نرم افزار بدین صورت می باشد که شما در محل مورد نظر خود نسخه کامپیوتری برنامه را بر روی سیستم نصب می کنید و با استفاده از یک وبکم تصاویر را به نرم افزار موجود بر روی کامپیوتر ارسال می کنید.

سیستم کامپیوتری شما می بایست به اینترنت متصل باشد. سپس بر روی گوشی موبایل خود که آن هم می بایست به اینترنت متصل باشد ( از طریق GPRS و یا اینترنت بی سیم ) به سرور خود که همان سیستمی می باشد که دوربین به آن متصل است ارتباط برقرار می کنید و تصاویر دریافتی از وبکم و محیط را بر روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده خواهید کرد.

چند ویژگی های مهم از نرم افزار:Intellsys Live2Phone


- قابلیت شناسایی حرکتی در تصاویر دریافتی.

- قابلیت نظارت 24 ساعته در 7 روز هفته ( ضبط تصاویر بر روی سرور ).

- قابلیت اتصال چندین دوربین به نرم افزار سرور و دریافت چند تصویر همزمان از چند محیط.

- دارای هزینه بسیار پایین نسبت به نسخه های حرفه ای

- سازگاری با دستگاه های مختلف ( وب کم ها ، کارت TV ها و ... )

- سازگاری با دوربین های شبکه ای و IP

براي دانلود و استفاده از نرم افزار Intellsys Live2Phone به لينك زير برويد:

دانلود از لينك مستقيم

دانلود نرم افزار Intellsys Live2Phone

حجم فايل :1.34 مگابايت


نظر خواه
ارسال نظر
یادآوری
 
نظر:

لطفا فقط نظرات مربوط به مطالب را بنويسيد.