مهمترین مطالب سایت

کنترل دوربین مدار بسته با گوشی :Intellsys Live2Phone

کنترل و ارسال تصاویر دوربین مدار بسته به موبایل با نرم افزار Intellsys Live2Phone: کنترل محیط کار و ادارات و موسسات مهم همواره یکی از خواسته های مدیران و مسئولان است که امروزه بوسیله دوربینهای مدار بسته بخوبی اعمال میشود و اما این کنترل حالا دیگر از سطح ادارات فراتر رفته به مغازه ها و خانه ها و فروشگاهها کشیده شده و هر کس با پرداخت مبلغی میتواند یک سیستم امنیتی با دوربین مدار بسته برای خود ایجاد کند.اما در اینجا با معرفی نرم افزار Intellsys Live2Phone  شما میتوانید کنترل دوربین مدار بسته خود را در دست بگیرید و از طریق موبایل تصاویری از خانه و یا شرکت و یا محل مورد نظر را دریافت کنید

Intellsys-Live2Phone.jpg

نرم افزار Intellsys Live2Phone  یک نرم افزار جالب است که تصاویری از دوربین مدار بسته را از طریق اینترنت موبایل برای شما ارسال میکند.

در خصوص نرم افزار Intellsys Live2Phone میتوان گفت:

Intellsys Live2Phone  :ام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توانید به وسیله یک کامپیوتر و یک وبکم بر محیط مورد نظر خود از راه دور و از طریق گوشی نظارت نمایید. شیوه کار این نرم افزار بدین صورت می باشد که شما در محل مورد نظر خود نسخه کامپیوتری برنامه را بر روی سیستم نصب می کنید و با استفاده از یک وبکم تصاویر را به نرم افزار موجود بر روی کامپیوتر ارسال می کنید.

سیستم کامپیوتری شما می بایست به اینترنت متصل باشد. سپس بر روی گوشی موبایل خود که آن هم می بایست به اینترنت متصل باشد ( از طریق GPRS و یا اینترنت بی سیم ) به سرور خود که همان سیستمی می باشد که دوربین به آن متصل است ارتباط برقرار می کنید و تصاویر دریافتی از وبکم و محیط را بر روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده خواهید کرد.

چند ویژگی های مهم از نرم افزار:Intellsys Live2Phone

– قابلیت شناسایی حرکتی در تصاویر دریافتی.

– قابلیت نظارت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته ( ضبط تصاویر بر روی سرور ).

– قابلیت اتصال چندین دوربین به نرم افزار سرور و دریافت چند تصویر همزمان از چند محیط.

– دارای هزینه بسیار پایین نسبت به نسخه های حرفه ای

– سازگاری با دستگاه های مختلف ( وب کم ها ، کارت TV ها و … )

– سازگاری با دوربین های شبکه ای و IP

برای دانلود و استفاده از نرم افزار Intellsys Live2Phone به لینک زیر بروید:

دانلود از لینک مستقیم

دانلود نرم افزار Intellsys Live2Phone

حجم فایل :۱٫۳۴ مگابایت

Related posts

پاسخ دهید